• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Haiku: Tworzenie Krótkich Wierszy

Różnego rodzaju gry strategiczne praktycznie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, ale nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. W końcu tytuły tego typu dają nam niezwykle interesującą możliwość tworzenia przykładowo własnej firmy praktycznie od zera; w wielu przypadkach nie jest to łatwe zadanie, bowiem każdy gracz powinien troszczyć się w nich o całe mnóstwo rozmaitych spraw, podobnie jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Aktualnie ciekawą propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość rywalizowania z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najciekawszych tytułów tego typu na pewno zalicza się w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj silnej oraz dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co oczywiście nie jest łatwe. Należy tutaj nieustannie troszczyć się przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw i szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas poczujemy się niemalże jak w czasie budowania realnej firmy. Dodatkowo, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście potrafi być bardzo atrakcyjnym tematem. Równocześnie jednak bardzo dobrze może się przy niej bawić właściwie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zobacz stronę

2. Kliknij tutaj

3. Kliknij i zobacz

4. Przeczytaj więcej

Najlepsze Seriale Telewizyjne Wszech Czasów

Categories: Hobby

Comments are closed.